WŚRÓD PROFESJONALISTÓW OD 1886 ROKU

"... [oferujemy] wyjątkowe produkty dla profesjonalistów pracujących w sektorze przemysłowym, budowlanym, motoryzacyjnym i ogrodniczym... "

SNA Europe, to czołowy europejski producent narzędzi ręcznych. Projektujemy i produkujemy narzędzia, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników profesjonalnych. Jesteśmy innowatorami od ponad 150 lat. W tym okresie wprowadziliśmy na rynek jedne z najbardziej zaawansowanych narzędzi na świecie. Nasze produkty sprzedajemy poprzez sieć dystrybutorów, z którymi utrzymujemy i rozwijamy od wielu lat partnerską współpracę.

Wielu antropologów uważa, że narzędzia rozwinęły się dlatego, że ludzie byli inteligentni i że stawali się coraz inteligentniejsi, im więcej narzędzi używali. To jeden z wielu powodów, dla których SNA Europe z dumą projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia.

Produkcję narzędzi rozpoczynaliśmy niemal dwa wieki temu. Wiele z narzędzi, które produkujemy dziś wygląda bardzo podobnie do swoich dalekich przodków, choć w gruncie rzeczy różnią się od nich bardzo. Są one podobne, ponieważ ludzka ręka niewiele się zmieniła. Różnice wynikają ze zmian w procesie produkcji.

Zmienił się też nasz proces projektowania - ponieważ jest on i pozostanie mocno skoncentrowany na innowacji, wydajności i komforcie.

Współpracujący z nami partnerzy i dystrybutorzy, oferują wyjątkowe produkty dla profesjonalistów z sektora przemysłowego, budowlanego, motoryzacyjnego i ogrodniczego, jak również dla wielu najbardziej wymagających użytkowników prywatnych. Produkty Bahco są w większości produkowane w naszych własnych zakładach zlokalizowanych w Europie, począwszy od Skandynawii, aż po Półwysep Iberyjski, od Wysp Brytyjskich, po rosyjskie równiny w Europie Wschodniej.

Naszym celem jest osiągnięcie statusu pewnego i profesjonalnego partnera pod każdym względem, firmy która pomaga ludziom chronić zdrowie, zdobywać bogactwo i zapewnia im bezpieczeństwo oferując najbardziej cenione na świecie środki zwiększające produktywność. To właśnie jest naszym celem na dziś i na przyszłość.

 

Jesús Arregui

Prezes, SNA Europe Group

 

BAHCO SEGMENTY RYNKU

BAHCO AUTO

BAHCO PRZEMYSŁ

BAHCO BUDOWNICTWO

BAHCO ZIELEŃ

Profesjonaliści z branż motoryzacji i transportu, w tym serwis i naprawa samochodów, motocykli, motorówek, ciężarówek i pojazdów ciężkich otrzymują specjalne oferty wyrobów, pomagające im uzyskać lepsze wyniki każdego zadania głównego dotyczącego ich pracy.

Bahco dostarcza do pewnych krajów o najwyższym w świecie poziomie techniki ulepszone profesjonalne narzędzia dla przemysłu, wytwarzania i montażu, napraw bieżących i remontów, zasobów naturalnych, usług komunalnych, kolei, stoczni, lotnictwa i kosmonautyki

Zawodowcy z branży budownictwa i konstrukcji, od rzemieślników ogólnych i hydraulików po elektryków i specjalistów doceniają narzędzia Bahco, które pomagają im wykonać robotę szybciej i lepiej, a przy tym zapewniają bezpieczeństwo.

Zawodowcy z branż uprawy ziemi, winorośli, architektury krajobrazu, pomologii oraz kwiaciarstwa to pasjonaci natury odgrywający ważną rolę w zachowaniu ekosystemu i jego urozmaicenia. Narzędzia ogrodnicze Bahco to najlepszy wybór dla prac powtarzalnych, łączące ergonomię z osiągami, zapewniające płynne, jak i dokładne cięcie

HISTORIA NASZEGO LOGO

"Dlaczego produkty Bahco oznaczone są symbolem ryby i haczyka?"

Jest to pytanie, które pojawia się bardzo często, a my z przyjemnością udzielamy na nie odpowiedzi. Gdy Göran Fredrik Göransson założył swoją hutę w 1862 roku, europejski przemysł stalowy przechodził długie, głębokie załamanie związane ze spadkiem cen na ogólne, a zwłaszcza na surowe wyroby stalowe. Ceny na produkty ze stali przetworzonej były znacznie lepsze.

W 1876 roku, istniejąca walcownia stali została przystosowana do produkcji tak zwanej stali hutniczej. Przełożyło się to na szybki wzrost sprzedaży. Szybko też zidentyfikowano wiele dziedzin i zastosowań dla produkowanego w zmodernizowanym zakładzie drutu stalowego. W szczególności okazał się on być doskonałym materiałem do produkcji haczyków na ryby. Haczyk na ryby musi być twardy i zarazem wytrzymały. Bezwzględnie nie może być też kruchy. W tamtym czasie uzyskanie takiego zestawu cech było dość trudnym zadaniem metalurgicznym, jednak stal ‘Bessemer steel’ z huty Göranssona miała optymalną jakość pod każdym względem.

Na początku produkcji brzeszczotów do pił w 1886 roku pojawiło się zapotrzebowanie na znak graficzny, który komunikowałby szczególne właściwości i jakość brzeszczotów. Wybór padł, co dość oczywiste, na wizerunek ryby i haczyka.

Każdy wówczas rozumiał, że jeżeli była to stal o jakości idealnej do produkcji haczyków na ryby, to na pewno była też idealnym materiałem do produkcji pił i innych narzędzi do cięcia. Ten wizerunek miał też wiele innych zalet. Ponieważ logo nie zawierało liter, słów, ani skomplikowanych rysunków, okazał się dla wszystkich bardzo czytelny i łatwy do zapamiętania.

Nawet dziś, można często usłyszeć, jak robotnicy proszą o „tą piłę z rybką”. Marka ta należy do grona marek z jednymi ze starszych zarejestrowanych znaków towarowych, a wizerunek ryby z haczykiem jest nadal umieszczany na wszystkich narzędziach Bahco, jako gwarancja ich najwyższej jakości, sprawności i wydajności w pracy. Jest też on potwierdzeniem tego, że produkt został opracowany dla profesjonalistów.

NOWE LOGO BAHCO

00:00
00:00

UPRASZCZAJĄCE ŻYCIE USŁUGI

ZOBOWIĄZANIE DO PROFESJONALIZMU

W ramach tego zobowiązania, Bahco gwarantuje że dealerzy przeszli szkolenia techniczne dotyczące narzędzi oraz że są oni uprawnieni do prowadzenia sprzedaży i konserwacji narzędzi. Podpisując niniejszą kartę, dealer narzędzi Bahco zobowiązuje się w razie awarii przedstawić ofertę lub dokonać naprawy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Wszystkie używane części są oryginalnymi częściami Bahco.

 

PAKIET SERWISOWY

Sieć autoryzowanych dystrybutorów produktów Bahco jest uprawniona do dokonywania napraw narzędzi przeznaczonych do użytku na terenach zieleni. Technicy z tej sieci zostali przeszkoleni przez organizację szkoleniową Bahco. Coroczne czynności konserwacyjne wykonywane są zgodnie z zaleceniami. Bahco gwarantuje trwałość narzędzia w czasie i optymalizację produktywności. Wykonywane prace obejmują przykładowo wszystko od montażu, po weryfikację zabezpieczeń i silników oraz kontrolę ostrzy i głowic tnących, jak również smarowanie części. Wszystkie informacje dotyczące corocznych czynności konserwacyjnych udostępniają dealerzy BAHCO.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA BAHCO

Firma Bahco dysponuje siecią wykwalifikowanych specjalistów, którzy są dostępni i gotowi pomóc Państwu w każdym miejscu na świecie. Klienci Bahco mają dostęp do działu handlowego, który może szybko udzielić porad na temat narzędzi najlepiej nadających się do danego zadania, jak również do rozwiązań finansowych i leasingowych, które odpowiadają aktualnej sytuacji klienta. Sieć Bahco zapewnia również lokalną obsługę posprzedażową oraz serwis narzędzi Bahco, który umożliwia utrzymywanie ich wysokiej sprawności.

DZIAŁ OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ

Dział obsługi posprzedażowej firmy Bahco wspomaga sieć autoryzowanych dealerów Bahco oferując szkolenia poświęcone rozwojowi technicznemu oraz nowym produktom, przez cały rok. Członkowie zespołu obsługi posprzedażowej Bahco są wybierani według bardzo surowych kryteriów. Dysponują oni potwierdzonym doświadczeniem i dobrze rozumieją pracę naszych klientów. Dział obsługi posprzedażowej Bahco świadczy serwis i wsparcie we wszystkich krajach, w których obecna jest nasza marka i udziela pomocy technicznej, dzieląc się swoimi interdyscyplinarnymi doświadczeniami w sieci, działającej obok Państwa.

SZKOLENIA

Firma organizuje szkolenia produktowe dla dealerów działających w naszej sieci. Do naszej siedziby przyjeżdżają technicy i odbywają przeszkolenie z zakresu technologii naszych narzędzi oraz otrzymują uprawnienia do wykonywania napraw.

 

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE

W celu przedłużenia żywotności posiadanego przez Państwa sprzętu i w celu zapewnienia ważności gwarancji na Państwa narzędzia, Bahco zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych Bahco. Autoryzowani dealerzy Bahco mogą przedstawić ofertę na program zamiennych części eksploatacyjnych dla posiadanych przez Państwa narzędzi.

SNA Europe-Poland Sp. z o.o.,

ul. Marynarska 15 , 02-674 Warszawa,

tel. (22) 607 05 10, fax (22) 607 05 21,

www.bahco.com, pilyBAHCO.pl

INFO.PL@SNAEUROPE.COM

Copyright © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone